| anonim_4396 a întrebat:

Am comandat o carte acum câteva zile dar nu am primit niciun mesaj sau telefon... S-ar putea să nu ajungă și să fac inca odată comanda? Mai i s-a întâmplat cuiva asta?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Asteapta, le poate lua si 16 zile sa proceseze, plaseze, transporte comanda.

| DonEduardo a răspuns:

Da, mie. Se mai poate sa se fi pierdut prin baza de date. Asteapta o vreme, daca nu iti aduc suna-i, iar daca nu o scoti nici asa la capat, atunci mai comand-o odata.