| enginfirat a întrebat:

Am comandat o haină de pe magazinul official al Man City.
Sunt din Republica Moldova.
Dar cand m-au pus să selectez țara, în tabel lipsea Moldova, am ales Romania dar am pus codul poștal din orașul meu.
Comanda o să fie trimisă la adresa codului poștal sau în vreun oraș din Ro?

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Nu, nu va ajunge la tine. Pentru ca daca nu era in tabel, nu fac livrari in Rep. Moldova. Poate ajunge undeva in Romania dar cine va fi la adresa nu o va primi (daca nu e deja platita) si se va returna.
Mai bine fa cum ti s-a spus: anuleaza comanda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfătuiesc sa anulezi comanda, sa contactezi serviciul lor pentru clienți, sa le spui chestia asta si sa fii sigur că haina o sa îți ajungă, si in perioada stabilită.
Sa nu cumva sa se facă ceva greșeli cu livrarea.