| DemonHunter a întrebat:

Am comandat o minge de pe internet prin posta romana si trebuie sa imi vina din Onesti.Eu stau in Buhusi.
Daca am dat comanda miercuri imi ajunge pana vineri?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Dupa Paste.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Slabe sanse prin Posta Romana sa vina in 2 zile

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Va ajunge, numai după sărbători.Tu ai comandat-o, dar crezi că ei s-au grăbit să ți-o expedieze, în acea zi? Mă îndoiesc, oamenii au devenit prea lejeri. Doar săptămâna viitoare, va ajunge la tine.
Dacă făceai comanda prin curier, printr-o firmă privată, altele erau așteptările. Dar Poșta Română...

| coolboy22 a răspuns:

Posibil, du-te maine la posta si intreaba daca ti-a venit coletul.