| ReignForest a întrebat:

Am comandat pe data de 20 la avon.ro. pe data de 21 am primit mail cum că s-a emis factura. În data de 22 la ora 20:27 cei de la fan courier au plecat spre adresa mea(așa îmi arată mie). Scrie pe site că vine pe data de 23.Eu nu am primit telefon, mesaj sau mail de la ei ca să ridic comanda.Credeți că ei vin și în weekend deoarece mâine nu voi fi acasă și nu am semnal?

1 răspuns:
| Popa482 a răspuns:

Firmele de curierat lucrează și sâmbătă, deci este posibil să vină.