| Abibina a întrebat:

Am comandat pe net ceva din US. Problema e urmatoarea. Eu locuiesc cu bunicii si mi-am pus pentru pachet adresa respectiva,dar in buletin am adresa parintilor mei. Daca ma duc cu buletinul la posta, imi vor da pachetul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, ti-l vor da, le explici situatia si ar fi bine sa mergi cu un bunic, care sa confirme spusele tale. Numai bine!

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

In mod normal ti-l da, numa sa nu fie ceva suma colosala si sa se traga pe cur tanti de la ghiseu.

| Abibina explică (pentru ThePoet):

61$,sa zicem.

| ThePoet a răspuns (pentru Abibina):

Sincer? E undeva chiar la limita, dar oricum nu cred ca o sa ai probleme ca nu se uita aia la adresa de pe buletin. Ea verifica numele si asta e...