| Vingan_Alexutzu_1986 a întrebat:

Am comandat un mouse de la Altex si pe site scrie confirmat integral, ce inseamna asta e pe drum comanda sau mai trebuie sa fac ceva?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Scrie-le pe Facebook intr-un comentariu numarul comenzii si iti vor da ei numarul de AWB, ca sa poti urmari coletul pe site-ul celor de la curierat(ei trimit cu nemo). Si la mine de doua zile apare "confirmat integral", de cand am comandat mai exact si ma cam indoiesc ca in timpul asta nu l-au trimis

1 răspuns:
| gabiburni a răspuns:

Acum trebuie sa astepti sa iti vina comanda.