| AlaskaYoung17 a întrebat:

Am cumparat o caserola cu hummus acum cateva zile. Astazi am deschis-o si avea un gust si un miros ciudat. L-am gustat si cand inghiteam simteam un gust amarui. Pe el scrie ca expira abia in 2 noiembrie. Este el stricat sau doar prost facut?

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Asta se intampla cand e tinut la caldura sau la lumina. Posibil ca in timo ce era descarcat de pe paleti sa fii stat la soare ceva timp. Funda?

| AlaskaYoung17 explică (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Deci mai e bun de mancat sau nu? laughing

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru AlaskaYoung17):

Daca vrei sa te doara stomacul si probabil sa ajungi la spital, pofta buna.