| Andrey008 a întrebat:

Am cumparat un telefon de pe germanos.ro si am primit email ca comanda va fi livrata in urmatoarea zi lucratoare.Stiu ca in general zi lucratoare inseamna luni-vineri da ma gandesc ca poate e diferit la cureriat.Deci este posibil sa primesc comanda sambata?

1 răspuns:
| Blacky6 a răspuns:

Nu stiu daca o poti primi si sambata-duminica dar daca tu esti singurul care a facut o comanda din zona respectiva ea i-ti poate ajunge si in 3-4 zile...roaga-te sa nu si singurul laughing