| Antonies a întrebat:

Am dat comanda de 3 lucruri de pe el nino shop. S.a facut o suma de bani x, iar apoi am ales sa vina prin curier clasic la 17 lei transportul. Mie apoi in cont mi s-a facut x+17 ( lucrurile si transportul la un loc) si am platit cu paypal. Cand imi vine coletul mai platesc ceva sau am platit si transportul cu paypal?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu, nu mai platesti nimic

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai platesti nimic. Daca ti-a venit suma de x+17 (trasportul), inseamna ca ai platit tot