| Tanasă_Razvan_2003 a întrebat:

Am dat comanda de o muzicuta care costa 24lei cu tot cu transport 49leisi are tva ...cam cat ar trebui sa platesc cu tva?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu esti foarte clar in prezentare. Eu inteleg asa : ai cumparat o muzicuta care costa 24 de lei cu TVA inclus si trebuie sa platesti 49 de lei cu totul, adica 24 de lei muzicuta si 25 de lei transportul care are si el TVA-ul inclus. La comenzile online de obicei suma finala de plata cuprinde si TVA-ul. Deci tu trebuie sa platesti 49 de lei.

1 răspuns:
| Tanasă_Razvan_2003 explică (pentru Ironwin):

Ok! Nu stiam deoarece este prima mea comanda online!