| Comyasu a întrebat:

Am dat comanda la altex si trebuie sa ma sune ce o sa ma intrebe? Este vorba despre apelul de confirmare a comenzi.

Răspuns Câştigător
| IonelaUrsu1 a răspuns:

Nu tot timpul suna. Daca ai primit mail de confirmare dar nu suna sa stii ca ai finalizat cu succes comanda si va veni in cateva zile curierul la tine

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cum te numesti si daca ai comandat ceva si ce. Si o sa-ti spuna cu ce curier o sa-ti vina si cam cand sa fii acasa pentru ridicare. Apoi o sa te sune curierul. Si daca nu esti acasa (daca sunt la serviciu) eu ii spun unde sa vina si sa-mi aduca obiectul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sa vezi ce te intreaba cand te suna. Crezi ca te pune sa rezolvi ecuatii diferentiale sau sa explici aparitia vietii pe pamant?