| V2004D a întrebat:

Am dat comanda la un hanorac pe site-ul ro.factcool.com și am văzut că multă lume spune că e scam si că au primit hainele in punga și au calitate foarte proasta. Acum vreau sa anuleze comanda și nu știu cum sa o fac. Help!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nici un scam, ca ei iti onoreaza comanad, trimitandu-ti ce ai omandat.
Doar ca, platind putin, terbue si a fii constient ca marfa nu este de calutatea superioara, ci ieftina si proasta, ca toata marfa chienaeasca care se vine acum online, pe toate site-urile.
Vrei ecva de calitate?
Mergi in magazine si vezi, prpobeaza, cumpara si plateste pretul mare, ca asa este la calitatea inalta.
Asadar, nu vad nici un scam aici, doar ca te-ai bucurat sa platesti foarte putin, un lucru care era evdient ca este calitate proasta.

| Wr3nch a răspuns:

O poti anula din cont.
https://ro.factcool.com/faq