| anonim_4396 a întrebat:

Am dat comanda pe cel.ro pe data de 9 luna asta, si imi scrie tot ca comanda a fost plasată, si cică e livrare rapida. Ps am luat ceva in rate.
Oare cand vine?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Candva saptamana asta, nu stiu de ce, la mine mereu au venit repede coletele de la ei

| Clamidia a răspuns (pentru Adry05):

Poate vezi ca stau degeaba, si nu mai vin?

| Adry05 a răspuns (pentru Clamidia):

Eu daca zic ca am dat comenzi si mi-au venit coletele? Sunt seriosi, nu fac din astea lol

| Clamidia a răspuns (pentru Adry05):

Na si ce as putea sa fac acum, nici nu pot sa anulez comanda

| Adry05 a răspuns (pentru Clamidia):

Sa astepti? faci atata caz parca ar fi trecut o luna. A fost weekend, e normal sa nu fi ajuns comanda sau sa fie procesata

| Clamidia a răspuns (pentru Adry05):

Nu fac caz dar na ce sa stii tu

| Adry05 a răspuns (pentru Clamidia):

Stiu destule, nu-mi duce grija happy

| Clamidia a răspuns (pentru Adry05):

Nu cred ca stii la ce ma refer

| Adry05 a răspuns (pentru Clamidia):

Atotstiutorul unde era laughing)

| Ssssmokin a răspuns:

Daca vine prin curier ar trebui sa te astepti sa iti ajunga coletul pe luni/marti.