| RämsësAnca1976 a întrebat:

Am dat comandă vineri la eMAG pe la ora 20:00 și nu am primit nici un sms sau vreun apel....decat doar un email precum că comanda a fost plasată.
Ce pot să fac? Sau așa greu trimite eMAG comenzile?

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

In perioada de Black friday comanda o sa ajunga cu intarziere, o sa primesti un mesaj in ziua in care primesti comanda de la firma de curierat cu numarul curierului care o sa ti duca comanda, pentru detalii.

5 răspunsuri:
| BabyThisIsMe a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru. Tot vineri am plasat comanda. A fost BF de aceea se misca asa greu. Va ajunge comanda

| darkhell217 a răspuns:

In perioada de Black friday comenzile pot dura pana la doua saptamani, am patit si eu anul trecut asa

| Aimwork a răspuns:

Normal trebia sa si ajunga azi dar fiind Black Friday lucrurile se misca mai greu.

| Master151 a răspuns:

Pai vineri o fost reducerile si de aia.O comandat multa lume. Ai rabdare ca o sa ajunga.Si eu am comandat vineri si nu mi-a ajuns.

| umbra09 a răspuns:

Perioada aglomerata is in aceeasi situatie am sunat la ei si au zis ca singura solutie e sa astept. Va fi livrata comanda dar mai greu.