| Adry05 a întrebat:

Am dat duminica seara o comanda la Sinsay si dupa ce am finalizat-o platind folosind cardul, am realizat ca uitasem ceva asa ca am dat anularea comenzii. Am primit un mail ca banii imi vor fi virati inapoi in cont daca plata s-a efectuat corect. Ideea e ca acum pare ca as avea suma virata inapoi, adica stiu cat aveam inainte dupa ce dadusem comanda si cat am acum, dar in raportul de tranzactii nu-mi apare ca as fi primit bani de la cineva, nici de la Sinsay nici din alta parte. O astfel de operatie de restituire a banilor nu apare in raportul de tranzactii?
Vreau sa mentionez ca am facut odata retur unei comenzi de la ei si operatiunea de restituire a banilor de atunci imi apare in raportul de tranzactii.

Răspuns Câştigător
| Lucian4 a răspuns:

Buna. ''ai primit un email cu bani''. Bani cu suma luata de pe card tau sau ai primit chitanta (emailul cu bani). Daca ai primit suma pe care ai achitat-o inapoi pe card, inseamna ca au acceptat anularea comenzii. Va aparea si in raportul de tranzactii mai tarziu. Banca are o intarziere de afisaj. Vezi si pe site lor la '''comenzile mele'. oricum in timp de o luna poti returna produsele in magazinul lor

2 răspunsuri:
| Ruxi942 a răspuns:

Https://mallcopii.ro/, haine copii, pijamale copii, jucarii, carucioare copii