| iCappy a întrebat:

Am dat o comanda de retur telefonica la cei de la eMAG, au zis ca in 2-3 zile vin, au trecut 4, in cat timp vin de obicei, sa mai sun odata?

Răspuns Câştigător
| emipenet a răspuns:

Ei au in program foarte lung, pentru retururi ei nu se grabesc, dar incearca sa mai suni odata si poate, asa va merge, sunt sigur de asta, funda?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cei de la MGA au produse foarte proaste si intarzieri in prostie. Daca ti se strica un tel sau ti se defecteaza la scurt timp dupa ce ti-l aduce spune ca ti-l repara pe garantie te mai tine o saptamana si iar se strica

| JJ227 a răspuns:

E mai simplu sa returnezi in showroom. Cei de la eMAG au 30 de zile politica de retur si nu comenteaza. Retururile se fac de obicei dupa formularul online si curierul vine in maxim 48 de ore.