| Chiron a întrebat:

Am dat o comanda la altex si nu stiu cum as mai putea anula-o acum, dupa ce o sa vina curierul si refuz coletul este singura optiune?

Răspuns Câştigător
| ancaval a răspuns:

Suni și le spui că o anulezi. Sau, primești pe mail confirmarea comenzii, le dai mesaj acolo.

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Da un telefon sau trimite un email unde ai facut comanda. Poate inca nu au pus-o in aplicare.

| SoCristian18 a răspuns:

Da, este ok si daca rennti cand vine curierul, dar te-as sfatui sa ii suni si sa le zici ca vrei sa o anulezi