| PauliucIuli a întrebat:

Am dat o comandă pe evomag, și încă așteapt sa mi se confirme comanda, adică de 3 zile spun că e nepreluată.ce fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este total normal sa fie neprelucrata, odata ce nu s-a lucrat de sarbatori!
Se va procesa in prima zi de intors la munca, adica 2 sau 3 ianuarie.

| BIoody a răspuns:

Mai asteapta, ca au fost totusi sarbatoruile etc, daca nu se rezolva in max 3 zile lucratoare, te duci la sediu si intrebi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu au știut că pui comanda că veneau la lucru și în noaptea de revelion! O să îi pedepsesc eu.

| xSpartan a răspuns:

Nu ti-au raspuns deoarece in acese zile de anul nou multe dintre magazine nu lucreza.Si eu am comandat saptamana trecuta dar am primit raspuns, eu zic sa nu te speri pentru daca nu pe finalul saptamani pe saptamana viitoare o vor prelua.
Sper ca te-am ajutat.