| Alexandra13st a întrebat:

Am dat o comanda pe H&m de curand, insa am gresit adresa de email, dar restul datelor sunt corecte. Va fi comanda livrata?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, mail-ul e doar informativ, nu trebuie să confirmi sau ceva deci nu văd cu ce te-ar împedica.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei si spune-le ca ai gresit adresa de e-mail. https://bit.ly/2QWsPyJ
Mie mi s-ar p[area ciudat sa nu primesc e-mail de instiintare!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, daca ai lasat un numar de telefon te vor suna ei, daca adresa ta de mail nu corespunde.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Da, comanda va fi livrata doar ca singurul inconveniet ca sa zic asa e ca nu vei putea vedea codul awb si sa stii pe unde iti e coletul sau cand iti va fi livrat.