| Ciuban_Iby_1964 a întrebat:

Am facut cumparaturile online de la Wisch, am comandat produsele, am platit prin cont, au confirmat primirea banilor, dar despre produsele comandate inca nu stiu nimic.
Nu mi-au spus cand si cum Le voi primi. Oricum e prima si ultima experienta de acest gen.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Site-ul pare a fi unul legal dar fiind in Franta o sa mai dureze. Poate dura si o luna sau mai mult. Daca te uiti pe site in dreapta jos vei gasi MENTIONS LÉGALES. Acolo gasesti si numarul lor de telefon sau la contact. Daca stii franceza, e bine.

| Betty12345678 a răspuns:

Buna.Sper sa nu fie o teapa.Ar fi indicat sa incerci sa iei legatura cu acestia. Oricum, ai dovada platii pe extrasul de cont, in caz de orice.Mult noroc!

| SuplimenteNutriline a răspuns:

Comandati la http://silverstar.ro/. Veti fi servit/a ireprosabil. In maxim 36 de ore aveti comanda la usa dvs. Timp de livrare intre 2 - 36 ore. Succes!