| Anonymus223 a întrebat:

Am facut o comanda pe bershka iar peste 10 ore am anulat-o, ei zic ca banii iti vor fi retrasi de pe card la momentul trimiterii produselor catre tine, nu a fost asa iar banii mi-au fost luati din cont, in cat timp imi vor intra inapoi, daca imi vor mai intra?

Răspuns Câştigător
| Kinda a răspuns:

Acest proces o sa dureze ceva timp, aproximativ 1 saptamana sau chiar mai mult, iti recomand sa le trimiti tichete in asa fel o sa te puna in evidenta mai mult, ma refer la tichete de ajutor.

| johnbucuresti a răspuns (pentru Kinda):

Nu inteleg nimic
ce tichete de ajutor?
chiar nu inteleg
la ce te referi?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Tu ai scris: "banii iti vor fi retrasi de pe card la momentul trimiterii produselor catre tine".
Dupa 10 ore probabil au expediat deja marfa comandata, moment in care se face plata intregului lant de transport.
In acest caz, asteapta sa primesti marfa comandata.

| Anonymus223 explică (pentru Bula):

Pai marfa nu a fost trimisa

| Bula a răspuns (pentru Anonymus223):

Ei l-au trimis, doar inca n-a sosit la tine.
Dureaza...

| metehne a răspuns:

Bună. În maxim 1 săptămână ar trebui să ai banii înapoi. Dacă într-o săptămână nu ți se returnează suma, trebuie să suni la ei să vezi ce și cum.

| johnbucuresti a răspuns:

Anunta politia si banca

| Anonymus223 explică (pentru johnbucuresti):

Nato?

| peperonies a răspuns (pentru johnbucuresti):

Salvamaru nu?