| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut o comanda și trebuia sa ajungă pana acum dar nu a ajuns, iar la statusul comenzii scrie "redirecționat". Ce inseamna? Mai sunt șanse sa primesc coletul?

Răspuns Câştigător
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Eu lucrez la Fan Curier, că manipulant. big grin Când se întâmplă asta, înseamnă că un colet a ajuns la adresa gresită și este redirecționat către destinația corectă. happy Trebuie să ajungă. Funda? big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde vine comanda si cand ai pus-o?

| ilovemonkey a răspuns (pentru Violleta2022):

Am făcut comanda pe 12 Iunie pe AboutYou, ar fi trebuit sa ajungă vineri pe 18, am primit mesaj de la curier ca se va livra vineri dar nu s-a întâmplat asta iar seara la statusul comenzii apărea "redirecționat"

| Violleta2022 a răspuns (pentru ilovemonkey):

In cazul asta, pare ca au fost vineri la adresa ta, nu te-au gasit acasa si l-au redirectionat la posta.

| sierra1 a răspuns:

Se pare că de la o adresă greștă, vine acum spre tine

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate vine maine.