| Andrei_Datcu_2003 a întrebat:

Am facut recent o comanda la PC GARAGE, curier FAN COURIER. Ma uit pe Self AWB si observ ca locatia de livrare nu este aceeasi cu adresa pe care am introdus-o cand am facut comanda. De ce?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este posibil sa fi facut comanda (alta data) si din acea locatie si a ramas pe site?

| Andrei_Datcu_2003 explică (pentru Salontanul):

E prima comanda de pe pc garage.

| Irinelp a răspuns:

Probabil că acum îți arată adresa celor de la fan curier de la tine din oraș și după ce ajunge coletul la aceasta adresa și este preluat de persoana care face livrarea o să îți arate adresa pusă de tine.