| offline a întrebat:

Am facut rost de ceva banuti si vreau sa ma duc maine la shopping. Unde as putea gasi in Bucuresti niste magazine cu haine dragute dar mai ieftine? big grin. Nu am un buget asa mare. Multumesc! Dau funda :*!

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Dragonul rosu.

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Miniprix si Illotiwinking Au haine mai de calitate si modernehappy

| Not_7297 a răspuns:

Hey!

Poti incerca Illoti ( sper ca am scris bine big grin ). Au haine foarte dragute si la un pret bun. Succes >big grin

| MiaXD a răspuns:

Pai poti sa te duci in Afi Palace. Acolo ai de unde alege. happy