| Trinitygen a întrebat:

Am gasit o aplicatie care trebuie sa o platesc ca s-o descarc pe android market, pe PC, si vreau s-o descarc cu telefonul, cand intru in android market (cu telefonul) nu gasesc nici o aplicatie care trebuie sa platesti pentru a o descarca, sunt in reteaua vodafone. Ce sa fac?

1 răspuns:
| dotr a răspuns:

Din pacate telefonul tau nu suporta aceea aplicatie daca nu o gaseste in Market.
Incearca asa: Da-i install de pe PC si iti va aparea un chenar in care ai doua optiuni - You are downloading... si Send to... - aici iti arata o lista cu device`urile compatibile din contul tau de Market (contul pe care esti logat pe PC trebuie sa fie acelasi cu cel de pe telefon). Daca telefonul tau nu este detectat automat/este gri, nu poate fi selectat in lista, inseamna cu se poate instala pe telefonul tau.