| wienpenn a întrebat:

Am intrat pe site la ihunt că sa caut un leagoo s8 și am văzut că pot cumpăra in 6 rate fara dobândă am dat click și mi-a dat că trebuie să completez datele că sa îmi spună cât este o rata am făcut asta fara sa dau check-out,am dat doar nume număr tel adresa și atât, rețineți că nu am dat check-out peste ceva timp mai sunat cei de la ihunt și mi-au spus că am o comanda de leagoo s8 la ei și mama era în cameră și mi-a fost foarte frica le-am spus că au un Nr greșit și să nu trimită comanda credeți că au trimis-o? Totuși eu sunt nedumerit daca au trimis comanda
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Atunci lasa-i dracu! ori il cumperi ori ii spui curierului sa-l trimita inapoi. E dreptul tau legal sa refuzi.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si? Chiar daca trimit comanda ai dreptul sa o refuzi. Daca, insa, le-ai dat datele de la card si banii au fost retrasi, trebuie sa iei legatura cu ei sa-ti returneze banii. Sunt obligati sa-i returneze in 30 zile.

| wienpenn explică (pentru Salontanul):

Nu am dat informații despre plata

| wienpenn explică (pentru Salontanul):

Nu mi-a mai venit!

| Salontanul a răspuns (pentru wienpenn):

Atunci lasa-i dracu! ori il cumperi ori ii spui curierului sa-l trimita inapoi. E dreptul tau legal sa refuzi.

| Omis a răspuns:

Pai le-ai spus sa nu trimita comanda si ai inchis repede? Nu ai stat sa vezi ce spun?
Nu stiu ce sa zic, daca le-ai spus sa n-o trimita, probabil ca au anulat-o.

| wienpenn explică (pentru Omis):

Nu am închis eu au închis ei

| Omis a răspuns (pentru wienpenn):

Au inchis fara sa-ti spuna nimic?