| FaraNumePls a întrebat:

Am intrat pe site-ul "IHunt" și am văzut mai multe telefoane cu specificații super dar prețuri foarte, foarte mici și firma gen necunoscuta. Sunt fake? Merita sa comanzi de la ei?

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Nu sunt fake. :)))
Specificatiile sunt super doar la unele din ele, restul sunt decente, dar da au raport calitate-pret bun 90% din ce e pe acolo.
Sunt un site serios si nu prea am auzit sa aiba cineva probleme, cel mai probabil un smartphone normal sau unul rugged va veni, la o comanda normala la cutie cu toate accesoriile cu meniu in romana, indiferent de pret.

Cauta canalul lui George Buhnici, el are recenzii pentru cateva din telefoanele de pe ihunt si pentru alte produse.

Personal recomand marca lor (iHunt) dar si LeEco, Xiaomi, UMI, CUBOT si Doogee. De asemenea telefoanele rugged mai ales cele de la ei (iHunt) si CAT sunt bomba. A facut buhnici un drop test funky rau cu un iHunt i7:
http://buhnici.ro/......cavatorul/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E firma de incredere, sunt facute in China si de aia, nu vei avea probleme cu comanda, dar poate cu telefon unde nu este vina lor.
Dar poti avea noroc sa mearga bine.