| anonim_4396 a întrebat:

Am luat o pungă de lays si scrie că pot câștiga 500 de Lei pe oră,cum adică,vine din oră în oră la ușă, ia 500 de lei ????

7 răspunsuri:
| Vallentin05 a răspuns:

Nu. Funda?

| sierra1 a răspuns:

Corect! Pune o baterie mai încărcată, să treacă timpul mai repede!
Așa în 24 de ore faci poate 30. Înmjlțit cu 500 lei ies peste trei mii euro

| Valyasdfg a răspuns (pentru Vallentin05):

Funda la ce? Ia uite vrea funda amu...da îți dau că te cheamă ca pe minelaughing

| hypelyz a răspuns:

Nu, sunt doar minciunilaughing

| Ionut58282856 a răspuns:

Adica odata la o ora se alege un castigator din codurile de pe punga, banuiesc

| Bondarel99 a răspuns:

Nu se referă doar la un singur câștigător. Adică premiul se da din ora in ora și depinde doar de cine are norocul sa câștige. Așa ca pot fi 24 câștigători pe și sau chiar și 23 dacă cineva e chiar atât de norocos sa câștige de 2 ori intr-o zi.