| anonim1976 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor...
Am cumparat adidasi de pe Facebook si dupa am rugat sa ii schimbe, recunosc ca i-am purtat o zi dupa i-am pus in cutie, dupa o saptamana a spus ca poate sa imi primita altii dupa ce ii trimit poza cu talpa, i-am trimsi dupa a fost de acord, iar acum i-a vazut si a spus ca maine vine el ca sa ii dau cat au costat adidasii iar eu nu am banii respectivi. a spus ca nu il intereseaza si daca nu ii dau banii imi ia adidasii din picioare si ma si bate...
ce pot sa fac?
Help pls sad

1 răspuns:
| lupulSingle a răspuns:

Pai aici este vina ta. Nu trebuia sa porti addidasi..Si dupa sa-i returnezi. Ce-l mai bun sfat e sa te intelegi cu el.Sa-ti dea addidasi care i-ai platit inapoi sau sa ti lase pe ce-i actuali