| Andrei144 a întrebat:

Am o comanda de pe Altex și nu mi-a venit inca după 2 zile,daca luni e craciunul, comanda poate veni și sambata și duminică? daca nu, atunci trebuie să aștept până după cele 3 zile de craciun sau incep sa livreze încă din a doua/treia zi?

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nu ti s-a comunicat cand primesti coletul?
In perioada asta, cam foarte slabe sansele sa-l primesti pana de Craciun. Sper ca nu era cadou. Mai mult ca sigur il vei primi pe 28, 29, 30.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa astepti pana dupa Craciun! Cred ca miercuri sau Joi o sa vina coletul tau!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Depinde prin ce firma de curierat ti o aduce, prin cargus sau fan curier, cel mai tirziu o sa o primesti comanda inainte de revelion, deci de marti incolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La cat de ocupati sunt... probabil la sfarsitul saptamanii viitoare