| Istvan_Gabi_1990 a întrebat:

Am o idee genial deci daca command o bluza primesc in + ochelari de soare langa el, dar se poate returna bluza daca nu e marimea ta? Sa returnez bluza si sa imi ramana ochelarii? Ca nu era scris ca si ochelarii trebuie sa dau inapoi, ar mergea asta?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Este greu de pacalit bisnitarii; ca ei cu astea se ocupa. happy

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Probabil te costa returul bluzei; dar cred ca ochelarii sunt din aceia din targ la 10 lei bucata sau 2 bucati la 10 lei. happy

| Istvan_Gabi_1990 explică (pentru anonimg):

La asta nu m-am gandit ma gandeam ca pretul nu include ochelari ca inainte de a baga ochelarii tot aceiasi pret avea

| anonimg a răspuns (pentru Istvan_Gabi_1990):

Este greu de pacalit bisnitarii; ca ei cu astea se ocupa. happy