| Bionicle a întrebat:

Am o intrebare,pentru cei care au fost la Metro.Voi cum v-ati capatat cardurile vostre Metro? Stiu ca trebuie sa ti-l faci prin site-ul metro, care mi-a aratat cineva tot de pe TPU, dar nu merge sa ti-l faci direct acolo? Sa mergi direct la ei?

3 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Pai iti iei un Bastard(sau ak, daca ai), un shotgun si pistol si mergi pe acolo, nu cred ca intampini multi monstrii, dar la ce misiune esti? 2033 sau Last Light?

| Violleta2022 a răspuns:

Cardurile metro se obtin doar daca ai firma. Trebuie sa prezinti actele firmei cand te inregistrezi si daca numele tau nu este pe firma, atunci ai nevoie de declaratie de la patron/ director ca, lucrezi si reprezinti firma respectiva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu s-au modificat rencent lucrurile, cardurile metro le obtii doar daca esti persoanza juridica, ai firma sau esti anagajat la o firma.