| florynstefan1 a întrebat:

Am o întrebare: Sunt persoane pe acest site care au aflat de chestia cu voucherul de la eMag? Cel de 500 de lei? Dacă da este adevărat și dacă este adevărat poți cumpăra ce vrei tu cu acel voucher? Sau anumite produse? Și dacă este adevărat și chiar câștigi cuponul acela cum îți vine? Acasă prin curier sau cum?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca este o escrocherie, are toate datele. Nu exista nici un motiv pentru acre un magazin ar oferi degeaba vouchere atat de valoroase. Intotdeauna cand dai peste chestii din astea trebuie sa te gandesti la doua lucruri: ce castiga magazinul daca face asta? si ce ai tu de oferit magazinului care sa valoreze cat voucherul si inca macar 1 leu, asa incat sa merite pentru ei?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

EMag da voucher-e doar daca cumperi de la ei in anumite perioade. Eu am castigat un asemenea voucher dar nu l-am putut folosi ca nu am avut ce sa cumpara pana a expirat. Alea-s pacaleli.

| RAY a răspuns:

Fiti seriosi ce e eMAG organizatie de facut cadouri gratis, sunt vrajeli

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Http://www.libertatea.ro/stiri/frauda-vouchere-emag-kaufland-1956273
Fraudă cu vouchere eMag și Kaufland! Nu vă lăsați păcăliți, nu dați clic și nu răspândiți mai departe mesajele. Ce recomandă experții

| teamleader a răspuns:

In ciuda celor spuse aici exista si concursuri adevarate. Bineinteles ca nu vor castiga toti si aceste promotii au ca scop o largire a bazei de date si o crestere a vanzarilor. Efortul tau este minim... abonarea la site lor la noutati si sansa unui premiu http://blog.emag.ro/category/concurs/. Este normal sa vezi ce link accesezi. Daca doresti sa te abonezi o poti face aici: https://m.emag.ro/abonare/

| Alexandrubrk a răspuns:

Ai grija! Nu accesa linkul pe care il primesti de la diferite persoane, este o inselatorie