| Polinco a întrebat:

Am o pereche de blugi si pe eticheta scrie EUR 44 USA 34 MEX 34, nu imi dau seama cum vine si vreau sa imi comand o pereche de pe net dar nu stiu marimea, cand am selectat perechea de blugi pe care o vreau, imi da la marimi 34/34, 36/32, 36/34. Oare care marime s-ar potrivi?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru precizie, incearcă ceva similar (fă o plimbare la un magazin ce vinde de ex levi's)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blugi mărimea 32 ar veni cam 44 cm măsurați cu ruleta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi în mall la magazinele de firme și probezi blugii acolo.