| jailed a întrebat:

Am o problema cu transferul de credit. Tocmai i-am spus unui prieten sa-mi dea 12 euro pe cartela. Mesajele cu "Creditul tau a fost incarcat, etc". Dar tot 2 euro am (sunt ai mei nu are treaba cu el ). Care poate fi problema? El nu este pe abonament, este pe cartela...suntem amandoi pe aceeasi retea Vodafone.Astept raspunsuri si bineinteles voi da funda big grin, precizez ca transferul a fost facut ieri si eu tot nu am primit suma.

2 răspunsuri:
| Mari09 a răspuns:

Inchide si reporneste tel. ar trebuie sa se rezolve problema

| jailed explică (pentru Mari09):

Tot nu functioneaza acum spune informatia solicitata va fi disponibila maine.M-am si uitat de multe ori la credit.