| confiturix a întrebat:

Am o problema grava: trebuie sa cumpar o carte (Pain Au Chocolat - Cours de langue et civilisation française par Marie-Paule de Roissy & Silvia Conti) ca sa o returnez la biblioteca. Am cautat pe internet, fara folos; singura carte pe care am gasit-o a fost ghidul profesorului. Am de platit taxa si nu stiu ce sa fac. Mai ales ca nu vreau sa imi arat fata pe acolo fara sa o platesc; Ma ajuta cineva

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O poti gasi pe amazon.it. Livreaza in Romania

| confiturix explică (pentru Brigaela):

Am uitat sa scriu ca era modulul A1 (deci nu modulul A1/2). Multumesc pentru cautare oricum!

| darrio2007 a răspuns (pentru confiturix):

Ai vandut cartea de mi-ai dat nefolositor la raspunsul meu precedent?

| darrio2007 a răspuns:

Dar cu cea luata de la biblioteca ce ai facut? Ai mancat-o?

Răspuns utilizator avertizat