| costinvlad a întrebat:

Am o unitate optica HL-DT-ST DVDRAM GT70N. Ce hdd caddy sa aleg pentru a monta un ssd in locul unitatii optice. Ms. Funda. Ms.

Răspuns Câştigător
| costinvlad explică:

Acesta ar merge la tine: https://www.emag.ro/......D1PMJDBBM/

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai așteaptă păreri.

| costinvlad explică (pentru anonimg):

Am laptop/notebook Asus x55u-sx008d.

| anonimg a răspuns (pentru costinvlad):

Multumesc pentru funda.
Sper sa-ti fie de ajutor ce ti-am recomandat.
Cel mai bine este sa ceri sfatul si celor de la Emag inainte sa comanzi produsul.
Telefon Emag: 0722250000
Deschizi de pe laptop pagina de net la produsul respectiv, si apoi ii suni.

Iti recomand ca sa instalezi apoi windowsul pe ssd pentru ca se va incarca mai repede.
Succes!