| Alexandinho10 a întrebat:

Am parul suficient de mare ca să-l pot da peste cap dar nu sta cu fixativ, gel, ceara și alte chestii deoarece eu îl țin într-o parte și as dori sa aflu cât costa o placa de par?

Răspuns Câştigător
| ChocoHeart a răspuns:

Pai exista si la 50 de lei unele ieftine, fiind baiat nu cred ca ai nevoie de cine stie ce placa. Daca vrei poti sa astepti sa vina Black Friday cu reduceri maricele big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti lua o placa de par incepand cu 50 de lei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://altex.ro/search/?q=placa+par

| Cristine9595 a răspuns:

Depinde de marca, cauta pe okazii, sau alte site uri de gen.

| raMLesS a răspuns:

Unele tipuri de par chiar nu pot fi aranjate sa stea intr-un anumit mod, oricat te-ai chinui.
Cand aveam vreo 14-15 ani am incercat sa-mi fac si eu parul sa stea pe spate, il aveam destul de mare... Ma spalam la cap, dadeam cu feonul, puneam spuma de par, gel, fixativ, etc. prindea volum dar nu statea, venea tot in ochi, iar un alt coleg de-al meu care avea parul aproape la fel de mare il putea da pe spate fara probleme, nu trebuia sa dea cu nimic... acum depinde si cum iti creste parul.
Daca ai parul mare si nu sta, lasa-l sa iti mai creasca si leaga-ti coada laughing fa-ti dreaduri, d-astea.
Acum port parul scurt, e mult mai bine asa, daca bate vantul nu trebuie' sa stau sa mi-l aranjez din 5 in 5 secunde si sa stau cu grija ca-mi intra-n ochi laughing big grin

| Alexandinho10 explică (pentru raMLesS):

Daaa.E destul de nasol cu parul mare ca intra în ochi, vântul îți strica,, coafura", vara mori de cald din cauza lui. O sa l las sa crească dar nici pana la gat sa fim serioși

| raMLesS a răspuns (pentru Alexandinho10):

Daca nu vrei sa-l lasi pana la gat sau chiar mai mare, ia-ti cateva sepci laughing O sa trebuiasca sa porti tot timpul o sapca.