| anonim_4396 a întrebat:

Am plasat pe site-ul eMAG o comanda de 53.99 lei. Am aplicat la aceasta comanda un voucher cadou de 50 lei si mi-a redus. Totatul de plata acum este 3.99, fara cost transport deoarece am optat pentru ridicarea produsului din showroom. Intrebarea mea este : se va lua in considerare valoarea voucherului si imi va livra conform reducerii aplicate?

Răspuns Câştigător
| curioasa210 a răspuns:

Asa ar trebui.
Voucherul era din magazinul lor? Pot cei de acolo din showroom sa fie mai,, fara obraz'' si sa inceapa sa zica lucruri gen,, Nu era de la noi voucherul" sau alte chestii. Dar in principal ar trebui sa platesti doar 4 lei.

| anonim_4396 explică (pentru curioasa210):

Voucherul nu este al lor. L-am castigat pe un site cu sondaje de opinie. In fine. Vedem.

| curioasa210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa ce rezolvi anunti si aici pe TPU te rog!

| anonim_4396 explică (pentru curioasa210):

Pe site-ul eMAG apare status "in drum spre showroom". Maine ar fi sa ajunga si tot maine ar fi sa merg la showroom.

| curioasa210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. ne tii la curent.

| anonim_4396 explică (pentru curioasa210):

4 lei, atat am platit. La ora 21:00 am plasat comanda pe site, in jurul orei 01:00 vad status comanda in drum spre showroom, apoi in ziua urmatoare sa primesc mesaj pe telefon si email ca pot merge sa ridic comanda. Am mers, am platit si asa m-am facut cu un aparat de ras Gillette Flex Ball la 4 lei laughing A fost pe bune.

| curioasa210 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravoooo

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca apare ca total de plata 3.99, o sa platesti 3, 99. lei

| eusuntcipi a răspuns:

Da

| Brigi1998 a răspuns:

Da