| damianiulian a întrebat:

Am primit acest mesaj de la Orange:"Salut! Comanda ta... din magazinul online Orange va fi livrata azi." Înseamnă că este livrata de cei de la Orange către curier azi și eventual o vor primi luni sau azi îmi va ajunge coletul?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut!

Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat cu numarul comenzii, pentru a verifica situatia.

O zi buna,
Orange Helper

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Orange a înmânat coletul/produsul firmei de curierat, care ți-l va aduce la destinație luni sau marți.

| Blueberry8 a răspuns:

Cel mai probabil luni-marti.O sa primesti mesaj de la curier intre ce ore ajunge happy.

| damianiulian explică:

Nu mai contează. A venit în aceeași zi