| cealapamarin a întrebat:

Am primit aviz de ridicare de la posta romana pentru un colet si imi cere dovada platii la vama ca sa rudic coletul, este comandat de pe alixpress, cum fac? Mersi, funda!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Te duci la posta vamala din localitatea resedinta de judet! Daca nu stii care este spune-mi in ce judet locuiesti si-ti spun eu.

| cealapamarin explică (pentru Salontanul):

Ilfov

| Salontanul a răspuns (pentru cealapamarin):

Slobozia Slobozia 1 -
Ghişeu 1
Slobozia, Bd. Unirii,
nr. 2 Petre Adina / Ion Elena 0736554066
L-V: 09:00 -
18:00
Prezentare/ distribuire: joi: 10:00-12.00
Mai bine suni la ei si te documentezi!

| cealapamarin explică (pentru Salontanul):

Sunt din Ilfov Bucuresti.

| Salontanul a răspuns (pentru cealapamarin):

Pai ori esti din Ilfov, ori din Bucuresti! Ilfovul este judet separat de capitala. Hotaraste-te! Uite aici tabelul: http://bit.ly/2s4b6ex
Suna la care vrei!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci la posta cu dovada platii de la vama. Daca intrebi aici, e clar ca nu ai platit la vama.

| johnbucuresti a răspuns:

Extras de cont de la banca