| anonim_4396 a întrebat:

Am primit niste bani pe paypal, dar nu am card.Ce sa Fac? Stiti vreun site care face un card temporar sau online?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Te duci la ING si daca ai sub 26 ani e gratuit cardul, platesti doar cativa lei pe luna.

Pui 10 lei pe el sa ai bani sa iti asociezi cu contul paypal si dupa poti da windrow pe card.

| anonim_4396 explică (pentru Intruder19):

Am 14 ani laughing

| Intruder19 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci rogi un prieten mai mare sau chiar parintii, altfel nu poti retrage banii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cardurile se fac de banci nu de site uri

| CuriousStuff a răspuns:

Nu exista card temporar sau online. Poti sa platesti cu acei bani pe site-uri care accepta plata cu PayPal. Daca vrei sa-i scoti ai nevoie neaparat de un card de la o banca. Sau sa-i transferi in contul de PayPal a unui cunoscut si sa-ti dea banii cash.