| RecycleBin a întrebat:

Am pus o comanda vineri pe okazii si inca nu am primit niciun mail nimic de la vazator. Avand in vedere ca a fost weekend, in cate zile ar ajunge coletul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Azi ar trebui sa-l primesti.

| Flaviucu a răspuns:

Ar trebui sa ajunga in 2 zile lucratoare.

| EvaneSScence a răspuns:

Mai, tu ai primit mail de la okazii cu datele vanzatorului? Daca ai emis comanda si tu si el ati primit mail cu datele celuilalt.
Contacteaza-l tu. Poate nici nu ti-a trimis-o si astepti acum degeaba.

| GiGiMan a răspuns:

Pai daca li pus vineri cel mai probabil ar trebui ca luni, marti, maxim miercuri dar daca nu ai fost contactat de vanzator nu stiu ce sa zic worried