| sskrillex96 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari despre eMAG. Am completat formularul de retur pt un HTC desire 310 si acum spuneti-mi ce urmeaza sa se intample? Am inteles ca trebuie sa vina un curier la mine si sa ii dau produsul, dar cand? Dupa ce se aproba returul sau returul se aproba dupa ce verifica daca produsul este in regula? Asta nu am inteles nici dupa ce am citit pe site. Si sa nu imi spuna nimeni ca sa sun la eMAG ca nu ma intereseaza. Ms mult pt raspunsuri.

1 răspuns:
| ElisBQ a răspuns:

Normal ar trebui sa vina acel curier si sa verifice daca produsul are zgarieturi daca functioneaza si dupa sa ti-l ia.