| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu o intrebare am cont de ceva timp pe TPU si am fundite mai multe, dar intrebarea mea este, la ce sunt folositoare? Adica in afara de a le da alcuiva, atunci cand iti raspunde la o intrebare si iti este folositoare. Astept raspunsuri happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt folositoare că au 100 de puncte fiecare ceea ce înseamnă un "mulțumesc" din partea celui care a pus o întrebare dar și ierarhia ta în topul (rank-ul) TPU.
Calitatea răspunsurilor și numărul de fundițe te ajută să devii expert TPU.
Fundițele nu se împrumută, o singură fundiță la întrebare!
La mulți ani!
Pa, pa.

| INNA_7716 a răspuns:

Pai nu mai sunt bune la alceva

| ionut1980 a răspuns:

Nu folosesc la nimic. Ele sunt doar rasplata, recunostinta pentru raspunsul pe care il oferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| haiZI a răspuns:

Nu le dai cuiva in genul ca i 6, dai una si ramani cu 5.
Le primesti, ca un fel de vot pentru un raspuns pe care l-ai dat, daca persoana care a beneficiat de raspunsul tau a considerat ca a fost mai bun ca a celorlalti.pa

| baaang a răspuns:

Pai. ele circula de la o persoana la alta cum ar veni`.:p
daca ai pus o intrebare pe TPU si ai un rasp. care te-a ajutat dai o fundahappy[sau daca ai 1miie de rasp bunee. dai funda la cel mai bun rasp.[dap nu`i obligatoriuu sa daii`hee hee]blushing

| Lalala a răspuns:

Te ajuta daca ai mai multe, poti ajunge expert TPU dar pentru a ajunge expert trenuie sa primesti si folositor

| rlk1234_3713 a răspuns:

Daca nai ce sa fac cu ele pot sa mi le dai mielaughingglm