| aliixandra a întrebat:

Am tra la scoala niste biletele...sa facem cadouri si mie mi-a picat un baiat si chiar nu stiu ce sa ii fac ideii va rog... funda

Răspuns Câştigător
| papusika128 a răspuns:

Pai asa mia picat si mie anul acesta poti sai faci un ceas de mana o esarfa si mai vezi tu ce gaseti

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Păi depinde în primul rând de ce buget trebuie să te foloseşti.Cravată,ceas,curea,esarfă bărbătescă,butoni de cămase,o brichetă bengoasă, o şapcă tare, o carte, un film, muzică. Află ce gusturi şi ce lipsuri are.

| DianaIsHere123 a răspuns:

Pai..sa incepem:
1.carti;
2.haine;
3.bijuterii;
4.parfum;
5.ceas de mana;
6. dulciuri :X
7.penare,ghiozdane,instrumente de scris;
8.bauturalaughing
9.cd-uri cu muzica(depinde ce ii place);
10.dvd-uri(depinde iar ce ii place).
si multe altele.

| Katoteshika a răspuns:

Iale chestii legate de sport, o carte sau o agenda dacai place sa invete, dulciuri, un parfum...

| Dydy112 a răspuns:

Hei. II poti lua un parfum, desigur depinde si stilul lui, de exemplu eu in clasa a 6`a am avut la fel si i-am luat un penar si l-a tinut aproape 2 ani.TRebuie sa ii iei ceva folositor. Poate si un bibelou, ceva interesant.
Sper ca te-am ajutat. happy

| trumpetlights a răspuns:

Pai un fes un fular o bratara de cauciu daca e genul de baiat care poarta

| Winterx2 a răspuns:

Baietilor le plac cam asa : Mingile de fotbal, Cartile SF, ELECTRONICELE, SI CHESTIILE FUNNY! funda? happy

| ilinca1997 a răspuns:

Ceva facut de tine.Cred ca oricine se bucura de ceva facut de mana.Si mie mi-a picat la fel anul asta,si m-am gandit la ceva ce i-ar place:de exemplu daca are un sport preferat,ceva simbolic legat de acel sport. Daca nu ai bani de aruncat,atunci gaseste ceva folositor,ca de exemplu:acuarele, carioci, rama foto sau o idee buna ar fi niste casti, sau un cd, orice...Bafta :*