| prodan90 a întrebat:

Am trimis Fifa 17 acum 8 luni cu fan curierul, ramburs 90 lei din alba Iulia in Timisoara, asa ca acel tip urma sa plateasca transportul si pretul pentru joc dar acel baiat l-a refuzat asa ca au adus jocul inapoi la sediu. Nu m-au anuntat, nu m-au sunat, dar banuiesc ca eu trebuie sa platesc acum drumul, nu?
Multumesc

3 răspunsuri:
| TeodoraLazz a răspuns:

Daca e sediu de la tine din oraș cred că te poți duce să îl ridici personal. Daca te referi la sediul de acolo cel mai bine e sa suni la ei și să le spui să ți l trimita înapoi. Dar sa fii sigur că o să trebuiască să plătești transportul. Ei nu sunt răspunzători de așa ceva

| grandebgd a răspuns:

Tu vei plati transportul daca destinatarul a refuzat coletul.

| prodan90 explică (pentru TeodoraLazz):

Si daca las lucrurile asa si nu mai merg dupa el?