| Tαиíα a întrebat:

Am trimis un colet prin Fan curier in sumă de 550 prin rambus. Probabil o sa primesc retur pentru ca destinatorul nu la ridicat. Cât o sa trebuiască sa plătesc?

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Cat ai dat la trimitere sau mai putin.

| kopli a răspuns:

Platesti inca o data transportul. Cat ai dat cand ai depus coletul, tot atat platesti si acum. Evident, nu si rambursul.

| Tαиíα explică (pentru kopli):

Nu am plătit, nimic.

| kopli a răspuns (pentru Tαиíα):

Daca ai facut mentiunea: "plata la destinatar", tot vei plati transportul. Dus-intors. Nu stiu cat poate fi. E in functie de distanta, valoarea si greutatea coletului, taxelel lor, etc.

| AnonimKjn a răspuns:

Cat ai dat la trimitere big grin