| AvalohAlyn a întrebat:

Am un colet ce vine prin curier DPD. Sunt serioși? In cat timp vine un colet prin ei?

Răspuns Câştigător
| Atim a răspuns:

Eu pana acum nu am avut probleme cu ei. De fiecare data mi-au adus la timp coletul si întreg. Cu cei de la Fan am avut probleme, ei nu prea iau in calcul sticker-ul cu "fragil".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Atim):

Pentru ca DPD si DHL nu transporta fiare, motoare pentru masini sau alte marfuri grele care pot afecta celelalte colete. La Urgent-Cargus si Fan se transporta toate la gramada si in timpul transportului e D-zeu cu mila. Daca ti-a cazut ceva greu peste colet, adio colet intreg. Sau risti sa primesti colet patat cu ulei de masina.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt OK.