| Bondarel99 a întrebat:

Am un colet pe care trebuie sa il primesc in jud Ialomita cu Bookourier (nu am mai auzit niciodata de firma asta). Cand bag awb pe site imi arata ca ieri a fost inregistrat in sistem GLS (nu stiu care e legatura cu GLS ca parca aia e alta firma) la Sibiu si ca azi este in masina in drum spre livrare in Buzau! Adica masina vine de la Buzau sa imi aduca pachetul sau e awb-ul gresit? Nu vreau sa imi bat capul sa sun la ei.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Au subcontractat serviciul către GLS. Ideea e că pachetul e deja pe drum, ce importanță are cine ți-l aduce?!?

| Bondarel99 explică (pentru mihai69):

Pai nu stiam daca vine azi ca imi aparea la Buzau si Buzau e departe